Про нас

 «МироМарк» —  один з найуспішніших виробників якісних та сучасних меблів для дому в Україні. За 26 років досвіду, ми завоювали довіру тисяч українців та європейців, адже експортуємо нашу продукцію для 23 країн світу. Сьогодні — це потужна фабрика, з виробничими площами понад 25 000 м.кв. і найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Наші меблі можна придбати у більшості обласних центрів України. Фабрика є переможцем численних національних та міжнародних галузевих конкурсів і виставок. 

У нашому асортименті — всі меблі для дому:

  • вітальні
  • спальні
  • м’які ліжка
  • гардероби
  • шафи-купе під замовлення
  • кухні та кухонні фасади МДФ під замовлення
  • колекції дзеркал Elite decor

Чому МироМарк це про якість та довговічність?

  1. фарбуємо меблеві фасади екологічно безпечними та зносостійкими поліуретановими фарбами;
  2. лакуємо меблі під дією ультрафіолетових променів (УФ), завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним і міцним;
  3. шліфуємо фасади за власною унікальною технологією, у результаті — поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.

А ще ми подбали про легкість планування покупки для наших клієнтів. На сайті є онлайн-конфігуратор, де можна самостійно створювати 3D проект, з облаштування меблями кімнат будь-якої складності з врахуванням особливостей приміщення та побажань клієнта, таких як колір, фасад, розміри, фурнітура, додаткові послуги. 

Ми були одиним з перших українських виробництв, що освоїли технологію нанесення шовкографічних мультиколірних малюнків на поверхні меблів. Від 1995 року виросли від малої фабрики, що спеціалізувалася на індивідуальному виготовленні меблів на замовлення до потужного виробництва. Йшли у ногу з часом, вдосконалювалися, залучали найпередовіші світові технології на виробництві, і таким чином, зуміли завоювати авторитет на вітчизняному ринку виробників меблів. Та головне — довіру клієнтів!

Тисячі людей повертаються до свого дому, де затишок створюють саме наші меблі. Головною метою для нас завжди залишається — задоволений покупець! Саме тому, ми прислухаємося до всіх ваших порад та зауважень, дбаємо про якість та зручність того, що робимо. 

МироМарк — коли додому хочеться повертатися. 

Img 08033-2
Img 1153
Miromark3
Img 0815
Img 0432
Miromark6
Miromark5
20150209 142949
11111
222222

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок