Про нас

 «МироМарк» —  один з найуспішніших виробників якісних та сучасних меблів для дому в Україні. За 26 років досвіду, ми завоювали довіру тисяч українців та європейців, адже експортуємо нашу продукцію для 23 країн світу. Сьогодні — це потужна фабрика, з виробничими площами понад 25 000 м.кв. і найсучаснішим високотехнологічним обладнанням. Фабрика є переможцем численних національних та міжнародних галузевих конкурсів і виставок. Ми маємо сотні представників у більшості обласних центрів України. 

У нашому асортименті — всі меблі для дому:

 • вітальні
 • спальні
 • передпокої
 • м’які ліжка
 • гардероби
 • шафи-купе 
 • модульні кухні 
 • МДФ фасади під замовлення
 • колекції дзеркал Elite decor

Чому МироМарк це про якість та довговічність?

 1. фарбуємо меблеві фасади екологічно безпечними та зносостійкими поліуретановими фарбами;
 2. лакуємо меблі під дією ультрафіолетових променів (УФ), завдяки чому лакофарбове покриття стає більш якісним і міцним;
 3. шліфуємо фасади за власною унікальною технологією, у результаті — поверхня залишається ідеально гладкою, майже дзеркальна.

А ще ми подбали про легкість планування покупки для наших клієнтів. На сайті є онлайн-конфігуратор, де можна самостійно створювати 3D проект, з облаштування меблями кімнат будь-якої складності з врахуванням особливостей приміщення та побажань клієнта, таких як колір, фасад, розміри, фурнітура, додаткові послуги. 

Ми були одиним з перших українських виробництв, що освоїли технологію нанесення шовкографічних мультиколірних малюнків на поверхні меблів. З 1995 року виросли від малої фабрики, що спеціалізувалася на індивідуальному виготовленні меблів на замовлення, до потужного виробництва. Йшли у ногу з часом, вдосконалювалися, залучали передові технології на виробництві, і таким чином, зуміли зміцнити авторитет на вітчизняному меблевому ринку. Та головне завоювати та примножити довіру клієнтів!

Тисячі людей повертаються до свого дому, де затишок створюють саме наші меблі. Головною метою для нас завжди залишається — задоволений покупець! Саме тому, ми прислухаємося до всіх ваших порад та зауважень, дбаємо про якість та зручність того, що робимо. 

МироМарк — коли додому хочеться повертатися.

МироМарк являється виробником сонячної електроенергії.

Види діяльності:

35.11. Виробництво електроенергії.

Пошта                                                                                                    finance@miromark.com.ua

Img 08033-2
-0988
67767
Img 1153
Img 0815
1
7899
20150209 142949
34
6

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок