Lily — спальня-новинка, що стане для вас простором спокою і ніжності.

Lily — спальня-новинка, що стане для вас простором спокою і ніжності.

            Lily — спальня-новинка, що стане для вас простором спокою і ніжності. Улюбленим місцем в домі, де панує злагода і комфорт.

В основі комплекту м'яке ліжко 1.6 м у сірому кольорі  та меблі у кольоровій гамі — Кашемір, що разом створюють особливу атмосферу. Деталі узголів'я ліжка нагадують шоколадні плитки, що робить його дизайн мінімалістичним і водночас сучасним. Матеріал є невибагливим у догляді, його легко чистити і мити. Крім того, ліжко може бути з підйомним механізмом, що дозволяє зберігати речі у ніші і таким чином економити простір шафи.

У комплекті спальні Лілу доступні під замовлення шафа, комод та приліжкові тумби, виконані у кольорі Кашемір. На вибір шафа з чотирма дверцятами, де дві з них дзеркальні, у повний зріст. Це додає світла і ясності для спальні. Або ж шафа 3дв без дзеркал з мінімалістичним дизайном.

Комод і тумби вирізняються фрезерованими ручками, що додає їх вигляду вишуканості та елегантності. Такі ручки є наче приховані, але вони також є зручними й практичними у щоденному використанні. Дизайн є максимально простим, проте цікавим.

Орієнтовна дата продаж: 07.09.2023р

Переходьте за посиланням, щоб переглянути: http://miromark.com.ua/ua/catalog/bedroom/page1687934226/view

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок