Новинка в каталозі 2021! Сучасні передпокої від MiroMark

Новинка в каталозі 2021! Сучасні передпокої від MiroMark

Новинки каталогу 2021 — вже у продажі! П'ять сучасних та функціональних комплектів у передпокій. Ви впізнаєте вже відомий стиль меблів, адже новинки спроектовані за дизайном улюблених колекцій
Bella, Luna, Asti, Stella та Amanda. 

Саме передпокій це перше, що бачите ви та ваші гості, коли заходять додому. Це місце, що здатне передати атмосферу дому, тому тут так важливо зберегти комфорт та охайність. Для практичності зберігання верхнього одягу та взуття ми додали до комплектів: 

Шафу 

Настінну вішалку для верхнього одягу

Комод для взуття

Дзеркало

Пуф (або тумбу)

У MiroMark можна придбати вже готові комплекти, їх також можна міксувати між собою, або замовляти лише окремі елементи. Основною функцією передпокою є зберігання верхнього одягу та взуття, тому кожен елемент комплекту є таким важливим.
До того ж, у малениких квартирах саме передпокій може заміняти гардеробну систему. 

У комоді зручно зберігати взуття, щоб воно не заважало у коридорі та завжди було на своєму місці. На лаві (тумбі) комфортно присісти, щоб роззутися. Як правило, передпокої, де взуття заховане, виглядають більш охайними. Шафи потрібні для того, щоб вмістити тут весь сезонний одяг. А вішак, щоб залишити там першочергові речі, які одягаються щодня. Крім того, щоразу виходячи з дому можна поглянути на свій зовнішній вигляд у дзеркало та переконатися, що все в порядку. 

Лише кілька простих елементів передпокою створять повноцінну "картинку" затишного входу в дім. 
Щоб переглянути новинки натисніть тут.

МироМарк — коли додому хочеться повертатися. 

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок