Кухні від МироМарк: асортимент, ціни, замовлення

Кухні від МироМарк: асортимент, ціни, замовлення

У продажі в MiroMark модульні кухні, які проектуються посекційно, а також фасади під замовлення.

Модульні кухні ми поділяємо на “стандарт” і серію “люкс”. Наразі до лінійки Luxe входить колекція Vintage Luxe, та ми вже працюємо над дизайном новинок. У серії Luxe ми розширили лінійку елементів, це дозволить спланувати кухню відповідно до індивідуальних розмірів приміщення.
Додали сучасні секції з тонованим склом та підсвіткою, секції під пляшки, посилені кухонні ніжки до шухляд, посилене карго та карго-пенал з плавним закриттям. Крім того, вдосконалили схему стикування стільниць та використали найсучаснішу функціональну фурнітуру, що має чимало переваг.

На сайті вказано ціни та розміри кожної секції, а також опційні пропозиції, що можна замовити до кожного варіанту. 

Фасади під замовлення від MiroMark також поділені на колекції. Щоб переглянути, натисніть тут. Перевагою кухні під замовлення є широка палітра кольорів — більше 200 кольорів за шкалою RAL. Його можна завантажити за посиланням.
А також те, що ви можете обрати тип фарбування: глянець, напівмат та перламутр. Наші фасади стійкі до стирання та подряпин, побутової хімії та прості у догляді.

До речі, на нашому сайті є онлайн-конфігуратор, де можна самостійно реалізувати 3D-проект кухні своєї мрії. Спробуйте, навіть якщо ви ніколи не робили цього раніше. Тут можна внести розміри вашої кухні і спроектувати дизайн.
Проект можна зберегти, а наш менеджер підкаже як удосконалити його. Робота в конфігурторі допоможе вам скласти цілісну картинку, якщо ви думаєте про те який дизайн кухні замовляти. 

Працівники виробництва здійснюють доставку та монтаж меблів лише на території Івано-Франківської області.
Наші представники визначають ціну на ці послуги індивідуально, тож, якщо ви замовляєте кухню від МироМарк у партнерів, варто уточнити ці питання заздалегідь. Представника MiroMark у своєму місті шукайте на сайті у розділі “Придбати”.

Ціна кухні — річ індивідуальна, оскільки залежить від розмірів вашого приміщення, кількості секцій, фурнітури, типу покриття і т.д. У розділі фасади під замовлення ми вказуємо ціну за м2, а у модульних кухнях — окремо за кожну секцію.

Термін виконання замовлення — до 15 робочих днів. 

Потрібна консультація по кухнях? Телефонуйте за номером 050 506 70 60 або пишіть у дірект в соцмережах. 


 

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок