Каталог 2021. Зміни та новинки у колекції дзеркал Elite decor

Каталог 2021. Зміни та новинки у колекції дзеркал Elite decor

Колекція дзеркал Elite decor до виходу нового каталогу поповнилася новими кольорами моделей Khepri i Betty. Відтепер вони у наявності в білому, срібному та золотому кольорі.

 Khepri — настінне дзеркало з екстравагантним дизайном для сучасних апартаментів. Основа у формі сонця створюватиме атмосферу спокою та затишку в домі. Такий декор чудово виглядатиме у вітальні, спальні чи передпокої. 

 

Дзеркало Betty стане чудовим декором, що зробить вашу кімнату візуально більшою та просторішою. Модель Betty виглядає ефектно завдяки своїй розкішній рамі та можливості змінювати його положення (горизонтально чи вертикально) в залежності від інтер'єру. 

Дзеркало це незамінна річ у кожному домі. Воно додасть затишку і зробить кімнату світлішою, візуально збільшить площу кімнати, а також прикрашатиме приміщення.

Нагадаємо, що всі наші рами ми самостійно виготовляємо з матеріалу поліуретан. Це унікальний синтетичний полімерний матеріал, поєднання твердості міцного пластику і пластичності натурального каучуку.
Він вологостійкий та екологічний, тому дзеркала з поліуретановими рамами можна встановлювати у будь-якій кімнаті, навіть ванній. 

Більше фото шукайте у наших соцмережах. 

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок