Каталог 2021. Зміни та новинки у вітальнях

Каталог 2021. Зміни та новинки у вітальнях

Які новинки віталень з'явилися у каталозі 2021?

1. Вітальня Box Color 

Поєднання фактури Дуб Вотан та Глянець Глиняний Сірий транслює затишок, простоту та натуральність. І хоча модулі у білому та чорному глянці користуються великою популярністю, експеримент із новим дизайном однозначно вдався. Box Color у сучасному та оригінальному стилі чудово підійде як для квартири, так і приватних будинків, у салони чи офісні приміщення. На тумбі TV зручно поміститься телевізор будь-яких габаритів та інший декор. Варіантів оформлення інтер’єру справді дуже багато. Ви можете розмістити модулі в будь-якому порядку, поєднавши Box Color з колекцією Box у чорно-білому кольорі, і таким чином створити свою унікальну комбінацію. Завдяки механізму відкривання Push to Open у вітальні зовсім немає фурнітури. Всі фасади відкривають легким натисканням.

2. Вітальня Modern

Назва вітальні говорить сама за себе — Modern це знахідка для створення трендового інтер'єру 2021. Білий глянець це універсальний варіант для облаштування вітальні мрії, адже він дозволяє експериментувати зі стилями та акцентами в кімнаті. Наша новинка стане чудовим варіантом для дизайну в стилі мінімалізм у пастельних тонах чи для вітальні у контрастній гамі. Прямі й чіткі лінії на фасадах, LED-підсвітка блакитного відтінку і відкриті скляні вітрини додають затишку комплекту, створюючи цікавий дизайн кімнати. Підсвітка виділяється на білому кольорі та додає вітальному набору ефектного вигляду, а у вечірній час може замінити нічник. 

3. Вітальня Luna

Актуальний стиль модерн, поєднання цікавих відтінків та акценти на прозорих вітринах — основні переваги вітальні Luna.
Вдале поєднання контрастних кольорів Мат Лава та Дуб Крафт підкреслить оригінальний дизайн вашої сучасної квартири. Крім того, всі елементи є функціональними, оскільки у кожному модулі достатньо місця для зберігання речей, до прикладу, посуд чи декор. В залежності від розміру кімнати ви можете обрати сервант відповідних габаритів. 

Переходьте на сайт, щоб переглянути новинки детальніше.

Н
агадаємо, що раніше фабрика зняла з виробництва дзеркала з вітальних наборів:

  • ДЗЕРКАЛО 1000х800 Асті
  • ДЗЕРКАЛО 1200х800 Асті
  • ДЗЕРКАЛО 1000х800 Віола
  • ДЗЕРКАЛО 1000х800 Рома
  • ДЗЕРКАЛО 1200х800 Рома
  • ДЗЕРКАЛО 1000х800 Терра

    Дату старту продажу віталень оголосимо згодом. 

МироМарк — коли додому хочеться повератися. 

Форма зворотнього зв'язку

Замовити зворотній дзвінок