1€ = 29 грн.

Miromark

Наші Новини

Зростання ЕКСПОРТУ меблів!

Протягом майже 20 років існування меблевої фабрики «Миро-Марк» нам вдається підтримувати якість меблів на найвищому рівні, про що свідчить їхня незмінна, підтверджена часом,  популярність серед покупців

Через економічні кризи та політичні негаразди багато виробників, намагаючись втриматися на меблевому ринку, змушені використовувати дешевші  матеріали гіршої якості і спрощувати технологію. Ми ж, дотримуючись  головного правила: «Стиль та якість у кожній деталі», і, відчуваючи відповідальність перед нашими клієнтами, йдемо іншим шляхом – удосконалюємо технологічний процес, використовуємо надсучасні матеріали та засоби виробництва, автоматизуємо виробничий процес, приводячи його до найкращих європейських взірців. Як наслідок, фабрика «Миро-Марк» не просто залишилася на меблевому ринку України, а стала лідером галузі. Кілька років поспіль наша фабрика стає переможцем національних та міжнародних виставок та форумів.

 Наші успіхи не залишилися непоміченими. З пропозиціями про співпрацю до нас все частіше звертаються іноземні партнерами. На сьогоднішній день торгова марка «Миро-Марк» зареєстрована у Державній службі інтелектуальної власності і про неї знають вже у багатьох країнах Європи та Азії. Усі матеріали, що використовуються для виробництва меблів, мають європейське походження і відповідну, прийняту у країнах Євросоюзу, сертифікацію. Меблі «Миро-Марк» вже експортуються до Вірменії, Грузії, Естонії, Казахстану, Молдови, Польщі.

 Завдяки новітнім технологіям, котрі дозволяють суттєво удосконалити, оптимізувати та наростити виробництво, ми плануємо і надалі розширювати географію нашої співпраці з іноземними колегами.

  Меблева фабрика «Миро-Марк» завжди йде назустріч новим клієнтам, створюючи для них особливі умови лояльності й пільгові програми товарної та інформаційної підтримки. Тож  із задоволенням запрошуємо до взаємовигідної співпраці нових вітчизняних та зарубіжних партнерів!