1€ = 29 грн.

Miromark

Наші Новини

УВАГА! Остерігайтесь підробок


Недобросовісні виробники почали підробляти наші меблі, продаючи їх під маркою «Миро-Марк», або ж   видаючи наші оригінальні моделі за свої власні. 
  Не дивлячись на те, що уся продукція «Миро-Марк» сертифікована й захищена патентами на авторське право, «меблеві пірати» займаються плагіатом, безсоромно крадучи наші дизайнерські та конструкторські розробки (над якими на фабриці працює цілий конструкторський відділ). Але найгірше те, що не маючи достатніх технологічних можливостей та навиків,  вони виготовляють продукцію значно нижчої якості. Ця діяльність завдає нам певної іміджевої шкоди, адже меблі «Миро-Марк» уже давно стали синонімом таких понять, як якість і надійність.
   На жаль, ці горе-виробники й плагіатори намагаються так копіювати наші меблі, що недосвідчений споживач не одразу зможе відрізнити оригінальні вироби «Миро-Марк» від їх не вельми вдалих підробок. Споживачу з першого погляду може здатися, що краща та спальня, котра дешевша. А на те, що менша вартість є результатом використання дешевших, але неякісних матеріалів, клієнт не зверне увагу. Він це помітить тільки в процесі експлуатації меблів, коли почнуть псуватися завіси, виготовлені з тонкої бляшки, коли почнуть гриміти і провалюватися пластикові ролики направляючих у шухлядах, коли перекосить шафу й провиснуть полиці з тонкого ДСП, відклеїться неякісна личка, а фасади пожовкнуть і потріскають…
  Тож для того, щоб продавці меблів, котрі реалізують (чи тільки збираються зайнятися реалізацією) меблів виробництва «Миро-Марк», не потрапляли на гачок недобросовісних виробників, які безсоромно крадуть і намагаються копіювати наші розробки, ми пропонуємо порівняльну блок-схему в якій вкажемо на очевидні зовнішні ознаки та технічні характеристики, які допоможуть не тільки відрізнити справжні меблі «Миро-Марк» від їхньої підробки, але й розібратися у перевагах продажу оригінальної якісної продукції над неякісною, та співпраці з солідним стабільним виробником над співпрацею з безвідповідальною фірмою-одноденкою, що продукує брак.

           Як відрізнити оригінальні меблі виробництва "Миро-Марк" від ПІДРОБКИ?