1€ = 33.50 грн.

Miromark

Співпраця       


Живучи у світі стрімкого розвитку технологій, ми регулярно вдосконалювати технологічний процес, створювати більш надійні та якісні меблі, що за усіма показниками не поступаються кращим світовим брендам. Модельний ряд фірми постійно поповнюється. Сучасні молодіжні меблі для спалень швидко завойовують популярність та успішно конкурують з моделями, які стали вже класичними.
Крім створення нових моделей меблів та досягнення нових якісних показників, ми постійно намагаємося піднімати якість співпраці з нашими клієнтами, а саме – спрощення й удосконалення процесу замовлення та відвантаження меблів, а також їх пакування (наприклад, використання пінопластових форм для убезпечення кожної деталі меблів).  
Наша компанія турбується про дорогоцінний час наших клієнтів. Тому ми здійснюєм автоматизовану систему відвантаження, яка узгоджується з кожним клієнтом індивідуально. Це дає змогу швидко та без затримок відвантажити продукцію зі складу. Також щоб запобігти помилок при відвантаженні ми використовуємо одну з найпоширеніших технологій автоматизованого збору даних - штрихове кодування, яка дозволяє швидко, просто, а саме головне точно здійснити відвантаження товару.
Крім того, до кожного комплекту меблів додається детальна інструкція зі збирання меблів, а також практичні поради щодо їхньої експлуатації. Також, завдяки залученню нових партнерів і створенню для них цікавих та вигідних умов співпраці,  ми постійно розширюємо географію представництв, де можна придбати наші меблі й отримати фахове гарантійне обслуговування.

ПЕРЕВАГИ, ЯКІ ВИ ОТРИМУЄТЕ , РОЗМІСТИВШИ МЕБЛІ "МИРО-МАРК" У СВОЄМУ МАГАЗИНІ/САЛОНІ


Сьогодні наші представники є вже практично у більшості регіонів країни. Але ми не збираємося зупинятися і запрошуємо до співпраці нових дилерів, здатних якісно і добросовісно представляти наші меблі як в Україні, так і за кордоном. Багаторічний позитивний досвід співпраці з нашими вітчизняними та закордонними партнерами показує, що така співпраця може бути корисна, цікава і взаємовигідна. Зі свого боку ми можемо запропонувати дуже вигідні умови, а також безумовні переваги саме нашої фірми: - уся продукція фабрики «Mиро-Maрк»  сертифікована та екологічно чиста;
 - на меблі надається Гарантія якості та надійності, згідно норм та правил чинного законодавства; 
 - у виробництві використовується фурнітура виключно провідних європейських виробників;
 - дотримується найоптимальніше співвідношення ціни та якості
 - уся продукція унікальна та ексклюзивна, що підтверджується відповідними сертифікатами;
 - можливість як готівкового, так і безготівкового розрахунку за замовлення;
 - система модульних продажів, що значно розширює модельний ряд і  дозволяє задовільнити   потреби та смаки різних клієнтів;
 - складська система та наявність постійного надлишку продукції дозволяють виконувати замовлення у максимально стислі терміни
 - чіткі графіки відвантажень, спеціалізоване обладнання та кваліфіковані працівники роблять процес відвантаження продукції максимально       швидким, простим та якісним.

Запевняємо, що прийнявши рішення про співпрацю з фабрикою «Miro-Mark», Ви ніколи не пошкодуєте про це!
   
   За більш детальною інформацією 
   звертайтесь за тел.:
   +38 (050) 373 20 22
   +38 (03472) 6 41 52
   e-mail: sales@miromark.com.ua