1€ = 29 грн.

Miromark

Статті

Натуральні матеріали

    Меблі, як і будь-який предмет повсякденного вжитку, повинен бути не тільки функціонально зручний, але й безпечний. Насамперед, меблі повинні бути міцними і стійкими.Оскільки у шафах, комодах, підйомних ліжках є багато різних рухомих механізмів (завіси, розсувні системи, направляючі, пружинні чи газові підйомники тощо), то необхідно забезпечувати такі умови, щоб при багаторазовому використанні ці механізми не псувалися і не спричиняли травмування.

    Але меблі складаються не лише з механізмів. Основою меблів є плита ДСП, МДФ, елементи з дерева та полімерних матеріалів. А для них, в першу чергу, найважливішим  показником  безпечності є не тільки фізико-механічні властивості, але й хімічні, а саме токсичні вимоги безпеки.  Коли ж ми говоримо про меблі для дітей, то вищенаведені вимоги стають ще більш суворими і категоричними.

     У технологічному процесі виробництва меблів на фабриці «Миро-Марк» використовуються лако-фарбові матеріали на основі поліуретанів та натуральних смол, котрі пройшли тестування у кращих європейських лабораторіях якості і безпеки товарів для широкого вжитку. Зокрема, лаки італійських виробників «ІСА» та «Sayerlack» вже десятки років є лідерами на західному ринку лако-фарбової продукції для меблів.

      Використання нових технологій нанесення лакового покриття під ультра-фіолетовим опроміненням дозволяє забезпечити високу стійкість покриття до механічних пошкоджень та до впливу агресивного зовнішнього середовища.

      Підтвердженням якості та безпечності використовуваних матеріалів служить той факт, що протягом багатьох років спальні та дитячі меблі фабрики «Миро-Марк» успішно експлуатуються в місцях, де висуваються особливі вимоги до екологічної безпечності меблів. Зокрема, це лікувальні заклади для дітей та санаторії Трускавця, Східниці, Моршина, Хмільника  тощо.

      Якщо Ви збираєтеся купити меблі для свого дому, і перш за все дбаєте про їхню якість та безпеку, зверніть увагу на меблі фабрики «Миро-Марк», і вони Вас не розчарують.