1€ = 29 грн.

Miromark

Статті

Найкраща якість

Відоме прислів’я: «Не суди по одежі — суди по розуму», - можна певною мірою віднести і до меблів. Адже деколи під зовнішньою привабливістю тих чи інших меблевих гарнітурів криється неякісна і недовговічна продукція. Особливо це помітно у дешевих виробах, зроблених, як кажуть, «на коліні в гаражі». Такі «виробники» заради здешевлення своєї продукції використовують  елементи та механізми, котрі на перший погляд виглядають цілком пристойно, але з часом дадуть про себе знати. Зокрема, це стосується завіс, направляючих, розсувних та підйомних систем, декоративних елементів з гальванічним покриттям, дешевих кашированих плит ДСП тощо.

   Як правило, обираючи меблі додому, пересічний споживач робить насамперед візуальну оцінку виробу, а якість фурнітури, матеріалів та кріпильних елементів залишається для нього вторинною. Через таку неправильну оцінку, перш за все, страждає сам покупець, оскільки незабаром завіси почнуть розгойдуватися і відвалюватися, розсувні механізми – гриміти і «заїдати», покриття на ручках - темніти й стиратися.

      Фабрика «Миро-Марк» працює на меблевому ринку понад 15 років. За цей час сформувалася репутація, котру ми дуже цінуємо і дбаємо про її статус. Тому, в процесі проектування та виготовлення меблів, ми намагаємося дотримуватися найвищих стандартів якості, використовувати тільки передові технології, найкращі матеріали та комплектуючі елементи. Усі меблі «Миро-Марк» супроводжуються гарантійними зобов’язаннями фірми, що дає можливість споживачам бути впевненими у тому, що вони купують якісні меблі від чесного і відповідального за свій продукт виробника.