1€ = 29 грн.

Miromark

Статті

Високі технології

Здавна поняття якісних меблів асоціюється у нас з поняттям добротності та довговічності. Це пов’язано з тим, що меблі завжди були досить затратною частиною сімейного бюджету, і, відповідно, купували їх раз на десятки років. Багато хто досі береже бабусину дерев’яну скриню, шафу, сервант тощо, і не лише як пам’ятку, але й тому, що й через 50 чи 100 років річ служитиме, як нова!

        У наш час загальна тенденція виробництва в світі направлена на те, щоб примусити споживача як можна частіше купувати нові речі і тим самим забезпечувати попитом компанії-виробники. Ця мета досягається як шляхом декларування нових модних течій (внаслідок чого ті, хто намагається завжди йти в ногу з модою, постійно міняють ще цілком добротні речі на нові), так і шляхом загального зниження якості продукції. І стосується це не тільки одягу чи взуття, але й таких достатньо дорогих предметів, як електропобутова техніка і меблі.

        Колектив фабрики «Миро-Марк» в основі своїй є  креативним і консервативним водночас. Ми підтримуємо загально-світові тенденції в питаннях розвитку нових технологій та моди, але категорично заперечуємо проти того, щоб заощаджувати на якості наших меблів! Це догма, адже саме завдяки якості фабриці «Миро-Марк» вдалося вибитися в національні лідери у своєму сегменті меблевого ринку.

        Під час розробки нових моделей меблів для спальні чи дитячої кімнати, вітальні чи передпокою, наріжним каменем  для нас є саме забезпечення їх якості і довговічності. Більшість з нас неодноразово переконувалися у прадивості прислів’я, котре мовить: «Ми не настільки багаті, щоб купувати дешеві речі». І це насправді так! Можна, звичайно ж, купити набір меблів для спальні за 3-4 тисячі гривень, але через рік-два (в кращому випадку!) його доведеться капітально ремонтувати чи й викидати на смітник. На жаль… А можна придбати спальню від фабрики «Миро-Марк» і насолоджуватися не рік-два, а, без перебільшення,  10 або й 20 років!  

        І це все не просто словесна декларація чи рекламний слоган. Для досягнення високих якісних показників ми використовуємо матеріали та сучасні виробничі комплекси і обладнання кращих європейських виробників. Щоденно усім технологічним процесом (від розробки конструкції та дизайну меблів і аж до кінцевого збирання продукції) керують досвідчені інженери, в тому числі запрошені з провідних  італійських та польських підприємств. 

        Якість меблів фабрики «Миро-Марк» підтверджена багаторічною репутацією на ринку України та за її межами, успішною участю в різноманітних виставках, отриманням національних та міжнародних сертифікатів якості, а найголовніше – теплими відгуками клієнтів, котрі не тільки самі користуються нашими меблями протягом багатьох років, але й рекомендують їх сусідам, родичам і друзям!  І це тішить найбільше, бо все ж найкращим визнанням і  винагородою за нашу працю є не сертифікат чи диплом, а відчуття задоволення від того, що меблі фабрики «Миро-Марк» будуть служити людям не гірше, ніж та славнозвісна Бабусина скриня...